Kartvizit küçük değişik renk ve modeller de basımı yapılan kâğıt parçasıdır. Bir kişiye kendi hakkında bilgiler vermek amaçlı hazırlanır. Üstünde adı, soyadı, unvan adres ve telefon bilgilerinin olduğu bu kâğıttan, kartondan veya başka materyallerden yapılan tanıtım kartlarına kartvizit denir. Eskiden kartvizit yaptırmak için matbaalara gidilir ve burada yüzlerce modele bakılarak içinden en çok hoşa giden veya tasarımla değiştiren modellerden kartvizit yaptırılırdı. Teknoloji çağında olmanın avantajlarından matbaalarda yararlanmaya başladığından beri oturduğunuz yerden kartvizit siparişi verebilir ve birkaç gün sonra siparişiniz elinize ulaşır hale geldi. Sistem o kadar değişti ki internet üzerinden bir siteye giriş yapıp istediğiniz renk, model ve ölçülerde kartvizit yaptırabiliyorsunuz. Siteler de bulunan online tasarla bölümleri bu konuda size yardımcı oluyor. Antalya kartvizit sektöründe teknolojiyi yakından takip eden ve uygulayan firmalar sayesinde size en kolay yoldan kartvizit yaptırma imkânı sağlıyor.


KARTVİZİT ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kâğıt çeşidine göre kategorilere ayrılmaktadır. Genelde kullanılan mat kuşe kâğıt olarak adlandırılan kâğıtlar yapılan, kartvizitlerin selefon kaplanarak yapılması ile oluşturulur. Selefonlar parlak veya mat olarak kartvizitlere kaplanır. Şeffaf yapısı olan Selefonlar kartvizitin daha hoş bir görüntü oluşturmasını ve daha dayanıklı olmasını sağlar. Antalya kartvizit sektörün de kartvizitler tek ve çift taraflı, gofreli, kabartma laklı, kısmi laklı, selefonlu ve selefonsuz, altın, gümüş yaldızlı olarak yapılmaktadır.

Erciyes Ofset

Antalya kartvizit ektörün de Erciyes Ofset her türlü kartvizit işleriniz titizlikle yapmaktadır. Firmamız Erciyes ofset yılların tecrübesi ile kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Konusunda donanımlı çalışma arkadaşlarımız ve alt yapımızın sağlamlığı ile her türlü matbaa işleriniz de hızlı, ekonomik çözümlerle yanınızdayız. Teknolojiyi yakından takip ederek firmamızı devamlı yenilemekteyiz. Firma değerlerimiz arasın da sorumluluk duygusu, yaratıcılık, iş ahlakı, güvenirlik, kalite ve hız taviz vermeyeceğimiz prensiplerimizdendir. Bünyemiz de ayrıca grafik tasarım, promosyon, ambalaj, reklam uygulamaları ve dijital baskı işlerli de yapılmaktadır. Sorumluluk duygusu ile çalıştığımız her iş de müşteri portföyümüzü hep yukarılara taşıdık.