Reklam konusunda internet kullanımı her zaman revaçta olsa da, dijital baskı reklam sektöründe hala önemli bir yere sahiptir. Firmaların birçoğu reklam için dijital baskı yaptırmaktadır.

Dijital Baskı Nedir?

Bilgisayar ortamında veya dijital baskı merkezlerinde hazırlanmış fotoğrafların ve tasarımların baskı teknolojileri ile hızlı ve kaliteli bir şekilde değişik malzemeler üstüne el değmeden baskı yapılması uygulamasına dijital baskı denir. Firmaların reklam yapmak için tercih edebilecekleri en ucuz reklam dijital baskı ile olur. Broşür, tabela, promosyon malzemeleri, afiş dijital baskı kullanılan alanlardır. Maliyeti düşük olması sebebiyle şirketlerin reklam yapmak için kullandıkları en ekonomik reklam çeşididir. Bilgisayarda dizayn etmek, reklamı oluşturmak dijital bakı için en kısa anlatımdır.

Dijital Baskı Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin hızlı gelişim göstermesi matbaacılık sektöründe bu hızlı gelişmeye ayak uydurmasını sağlamıştır. Uygun maliyeti dijital baskının tercih edilmesinde ilk sırayı alır. Bilgisayarda hazırlanan hazır tasarımlar sayesinde daha hızlı baskı yapılmasına olanak verir. Böylelikle daha hızlı yapılmasından dolayı zamandan tasarruf etme imkânı sağlar. Kalitesi diğer baskı çeşitlerine göre biraz daha azdır. Antalya dijital baskı sektöründe hızlı hizmet standartları ile Erciyes Ofset müşterilerine kaliteli işçilik sunmaktadır. Rakipleri arasında her zaman öncü olmuş, son çıkan yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek her zaman ilerlemiştir. Firmamız uzman kadrosu ile kaliteden taviz vermeden çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Erciyes Ofset Antalya dijital baskıda sizlere hizmet etmektedir. Sektöre girdiği ilk günden itibaren her zaman ileri ve yenilikçi yapısı sayesinde büyük işlere imza atmanın haklı gururunu taşımaktadır. Sağlam alt yapısı ve donanımlı çalışanları ile Antalya dijital baskı işleriniz de firmanıza en hızlı ve ekonomik hizmeti sunmaktadır. Matbaa ile bağlantılı diğer işlerimiz, grafik tasarım, promosyon, ambalaj ve reklam uygulamaları ile tek bir yerden bütün işleriniz halletmenize olanak sağlar. Yıllar için de değişen sistemleri yakından inceleyip kısa sürede bünyesine katarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine hızlı çözümler sunmaktadır.